Kilka tygodni temu zajmowaliśmy się sposobami osiągania dobrego klimatu w naszych mieszkaniach… Zwracaliśmy Wam uwagę na parametry jakości powietrza i jakie nawiewniki realizują odpowiednią wymianę powietrza.

W jaki sposób zainstalowane urządzenia dostają informację o przekroczonym poziomie np. dwutlenku węgla (CO2) czy lotnych związków organicznych (VOC).

W naszych realizacjach idealnie sprawdziły się czujniki jakości powietrza produkowane i dostarczane przez koncern Siegenia Group o nazwie handlowej SENSOAIR plus lub SENSOAIR smart! W skrócie… czujniki jakości powietrza to inteligentne urządzenia, które samodzielnie wykrywają zanieczyszczenia w momencie, gdy ich poziom przekracza zalecane wartości. Dzięki temu reaguje na nie szybciej niż ludzki organizm .

Dzięki czujnikom SENSOAIR zdrowy klimat w pomieszczeniu możemy mieć zawsze na najwyższym poziomie i pod stałą kontrolą!

Czujniki połączone są przewodowo, bądź  bezprzewodowo z urządzeniami bezpośrednio odpowiedzialnymi za wymianę powietrza w pomieszczeniach, a są nimi wcześniej opisane nawiewniki okienne i ścienne lub napędy motoryczne.

A żeby było łatwiej i przyjemniej Siegenia Group czujniki wraz z urządzeniami zintegrowała aplikację Siegenia Comfort.

Wszystko razem odpowiada i tworzy wszechstronny zdrowy klimat w pomieszczeniach, w których przebywamy.

Zaproście nas do siebie – zaprezentujemy z przyjemnością skuteczność przedstawionych urządzeń!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

OKNO SERVICE

Oferujemy profesjonalne usługi w naprawy i konserwacji okien, drzwi i rolet. Posiadamy 25- letnie doświadczenie w branży na wrocławskim rynku. Żyjemy w zgodzie z naturą, dbamy o to co jest ważne dla środowiska.

Dane firmy

OKNO SERVICE SP. Z O.O.
ul. Starograniczna 28
lok.10 , 54-231 Wrocław.
NIP: 6131575112
KRS: 0000555387
Bank PKO BP:
03 1020 5242 0000 2902 0418 8041
© OKNOSERVCIE 2020 | wszelkie prawa zastrzeżone | stworzone przez: artdistrict