Od wielu lat montujemy nawiewniki, a w zasadzie urządzenia niemieckiego potentata firmy Siegenia Group, które mają na celu skuteczną wymianę powietrza w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie.
Takie urządzenia zamontowaliśmy w szkołach, salach gimnastycznych, siłowniach, czytelniach i bibliotekach, ale także w domach jednorodzinnych i wybranych mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych.
Jednym z ważniejszych atutów tych nawiewników jest opatentowane rozwiązanie konstrukcyjne, pozwalające zaoszczędzić ciepło w pomieszczenia nawet do 66% przy bardzo intensywnej wymianie powietrza.
Kolejnym dużym atutem nawiewników Siegeni Group jest to, że usprawnienie wymiany powietrza możemy przeprowadzić w wybranym pomieszczeniu rezygnując z drogiej i często wadliwie zaprojektowanej i wykonanej instalacji wentylacji mechanicznej.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

OKNO SERVICE

Oferujemy profesjonalne usługi w naprawy i konserwacji okien, drzwi i rolet. Posiadamy 25- letnie doświadczenie w branży na wrocławskim rynku. Żyjemy w zgodzie z naturą, dbamy o to co jest ważne dla środowiska.

Dane firmy

OKNO SERVICE SP. Z O.O.
ul. Nowodworska 17b, 54-433 Wrocław
NIP: 6131575112
KRS: 0000555387
Bank PKO BP: 03 1020 5242 0000 2902 0418 8041

 

 

NEWSLETTER

© OKNOSERVCIE 2020 | wszelkie prawa zastrzeżone | stworzone przez: artdistrict

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami I nowościami, zapisz się do naszego Newslettera. Otrzymaj 5% zniżki na swoje pierwsze zamówienie!

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać).