W ostatnich dniach wykonywaliśmy naprawę drzwi w jednym z wrocławskich banków. W rozwiązaniu problemu pomógł nam światowy lider w produkcji samozamykaczy firma Dormakaba. Drzwi działają idealnie!

Jak już się zorientowaliście mamy straszne parcie na innowacje w naszej branży okienno-drzwiowej, a konikiem kierownictwa firmy jest cyfrowa kontrola dostępu…

Wspomniany koncern posiada w swojej ofercie takie rozwiązania – Jednym z nich jest Kaba evolo smart.

Kaba evolo smart to inteligentne cyfrowe rozwiązanie z dziedziny kontroli dostępu, dedykowane do niewielkich firm w tym biur, stacji benzynowych, sklepów, kameralnych hosteli oraz domów jednorodzinnych i mieszkań.

Unikalnym aspektem tego rozwiązania jest fakt, że nie wymaga ono żadnych dodatkowych urządzeń do programowania zamków, ani modyfikacji lub blokady praw dostępu. Dlaczego? W tej chwili wszystko to można zrobić z poziomu zwykłego smartfona.

Aplikacja Kaba evolo smart dla systemu Android steruje dostępem dla osób w obiekcie. Wystarczy wprowadzić profil czasowy dla użytkowników o ograniczonym dostępie, a takimi są np. klienci hosteli i apartamentów na krótkoterminowy wynajem.

Smartfon wyświetla także informacje na temat stanu drzwi oraz pozwala na wprowadzenie nowych lub zablokowanie zagubionych mediów i na przeprowadzenie aktualizacji komponentów systemu przy użyciu protokołu NFC.

Bezpośrednie zarządzanie drzwiami przy użyciu zwykłego smartfona…..Tak, to jest tak proste jak się wydaje!

A my to wszystko montujemy !

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

OKNO SERVICE

Oferujemy profesjonalne usługi w naprawy i konserwacji okien, drzwi i rolet. Posiadamy 25- letnie doświadczenie w branży na wrocławskim rynku. Żyjemy w zgodzie z naturą, dbamy o to co jest ważne dla środowiska.

Dane firmy

OKNO SERVICE SP. Z O.O.
ul. Starograniczna 28
lok.10 , 54-231 Wrocław.
NIP: 6131575112
KRS: 0000555387
Bank PKO BP:
03 1020 5242 0000 2902 0418 8041
© OKNOSERVCIE 2020 | wszelkie prawa zastrzeżone | stworzone przez: artdistrict